Ważnym etapem prac remontowo-budowlanych jest przeprowadzenie białego montażu, czyli podłączenia łazienkowej i kuchennej ceramiki. Wymaga on dokładności i dużych umiejętności. Najmniejszy błąd może bowiem skutkować przeciekaniem wody czy niemożliwością korzystania z sanitariatów. Jako firma posiadamy duże doświadczenie w montażu ceramiki w tym wanny, kabiny prysznicowej czy wc.

Co to jest biały montaż?

Biały montaż to określenie instalacji sanitariatów i ceramicznych elementów użytkowych w łazience, toalecie czy kuchni. Swoją nazwę wziął od koloru wanny, kabiny prysznicowej czy umywalki. Biały montaż jest usługą hydrauliczną, bowiem korzystamy z przygotowanych wcześniej instalacji wodno-kanalizacyjnych, z którymi łączymy armaturę i ceramikę. Naszym celem jest przygotowanie w pełni funkcjonalnej kuchni, łazienki czy toalety, a nie byłoby to możliwe bez białego montażu.

Potrzebujesz specjalisty od białego montażu?

Wybierz sprawdzoną ekipę, zadzwoń!

Co obejmuje biały montaż?

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Wbrew pozorom, usługa białego montażu jest dość rozbudowana. Najczęściej utożsamiamy ją z montażem kabiny prysznicowej, brodzika, wanny czy umywalki. W ramach tych prac zajmiemy się jednak także:

  • instalacją bidetu, 
  • montażem wc,
  • instalacją pisuaru. 

Biały montaż to również montaż jacuzzi czy zlewu w kuchni. Bez względu na to, jaki rodzaj użytkowej ceramiki łazienkowej montujemy, wykonujemy to starannie. Musimy zapewnić bezpieczne użytkowanie wanny czy umywalki, bez obaw o zalanie swojej łazienki czy mieszkania sąsiadów  – mówi ekspert z remontypodpoznan.pl

Dlaczego to nam warto zlecić montaż kabiny prysznicowej?

Jesteśmy sprawdzoną, doświadczoną ekipą od kompleksowych remontów i wykończeń pod klucz. Działamy szybko, sprawnie i oferujemy atrakcyjną cenę usług.

Cennik białego montażu w Poznaniu

Cena białego montażu w Poznaniu i okolicach zależy m.in. od zakresu wykonywanych prac i stosowanych materiałów. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem usług remontowych.

Gdzie realizujemy montaże kabin prysznicowych i brodzików?

Zajmujemy się montażem brodzików czy kabin prysznicowych w Poznaniu i jego okolicach.

Biały montaż z naszą firmą – opinie klientów

W dziale opinie klientów można zapoznać się z pochlebnymi świadectwami naszej pracy.

Inne prace remontowo-wykończeniowe, które mamy w ofercie

Nasza firma zajmuje się remontami i wykończeniem mieszkań, domów, biur, łazienek. Świadczymy usługi remontowe takie jak:

  • malowanie ścian i sufitów,
  • tapetowanie ścian,
  • gruntowanie, szpachlowanie i tynkowanie,
  • tworzymy zabudowy gk,
  • układamy parkiety, panele,
  • montujemy stolarkę okienną i drzwiową.

Zapraszamy do kontaktu przez stronę internetową, mailowego i telefonicznego.