Jedną z najczęściej wybieranych usług remontowych w naszej ofercie jest malowanie ścian i sufitów. Nasi malarze dbają o to, by odświeżane powierzchnie były malowane starannie i bez ogólnego bałaganu. Zawsze zabezpieczamy przestrzeń wokół: podłogi, meble, inne ściany i po skończonej pracy sprzątamy. Dzięki temu nie jesteśmy uciążliwi dla klienta. Wykonujemy malowanie każdego typu od prostego, jednokolorowego odświeżenia, po malowanie pasów czy innych wzorów. Malujemy ściany, sufity i inne powierzchnie w apartamentach, mieszkaniach, domach czy biurach.

Co obejmują usługi malarskie?

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Celem malowania jest uzyskanie gładkiej, odpowiedniej barwy powierzchni. Zarówno w przypadku malowania nowych ścian, jak i takich, które były już wcześniej pokrywane farbą, musimy najpierw odpowiednio przygotować. W ramach usług malarskich możemy zająć się również zrywaniem tapet, skuwaniem starej farby, gruntowaniem czy kładzeniem gładzi i szpachlowaniem, gdy będzie to konieczne. Odpowiednio przygotowana, odtłuszczona i zagruntowana powierzchnia zapewni bowiem lepszy efekt malowania. Farba będzie się lepiej trzymać, nie powstaną złuszczenia, a kolor stanie się intensywniejszy. W ramach pracy malarze zabezpieczą przestrzeń, okrywając meble czy podłogi specjalną, grubą folią malarską. Po skończonym malowaniu nasi fachowcy zajmą się również uprzątnięciem przestrzeni – mówi ekspert z remontypodpoznan.pl

Malowanie domów

Nasza firma specjalizuje się w malowaniu domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, wolnostojących, szeregowych, piętrowych, parterowych. Pomalujemy ściany i sufity w domach oraz same budynki z zewnątrz.

Szukasz taniej i dobrej ekipy od malowania ścian?
Pracujemy solidnie i terminowo - skontaktuj się z Nami

Malowanie mieszkań

Zajmujemy się również malowaniem mieszkań i apartamentów w Poznaniu i okolicach. Odświeżymy wygląd ścian, sufitów i innych powierzchni w mieszkaniach jedno i wielopoziomowych, kawalerkach, mieszkaniach dwu-, trzy-, czteropokojowych, z balkonami, tarasami i bez nich.

Malowanie biur i lokali

W ramach usług malarskich nasi malarze zajmą się także wykończeniem ścian w różnego typu lokalach usługowych. Malowanie biur, siedzib firm i instytucji realizujemy z dużym naciskiem na szybką realizację, by nie blokować czy utrudniać pracy przedsiębiorstwa.

W jakich pomieszczeniach malujemy ściany?

Malujemy ściany w salonach, sypialniach, kuchniach, łazienkach (wykonujemy też całościowe remonty i wykończenia łazienek), pokojach dziecięcych, młodzieżowych czy też w korytarzach, gabinetach, spiżarniach. Wszędzie tam, gdzie jest potrzeba odnowienia powierzchni.

Co jeszcze pomaluje nasz malarz?

Malujemy nie tylko ściany, sufity czy skosy. W ofercie posiadamy również:

 • malowanie kaloryferów i grzejników,
 • malowanie rur,
 • malowanie skosów i wnęk, także przestrzeni pod schodami,
 • malowanie okien,
 • malowanie drzwi i framug,
 • malowanie wnętrz innego typu.

Z jakiego powodu warto wybrać nasze usługi malarskie?

Jako firma remontowo-budowlana posiadamy duże doświadczenie w remontach i wykończeniach wnętrz. Wyróżniamy się terminowością, starannością na każdym etapie prac oraz atrakcyjną ceną, którą oferujemy. Zawsze najważniejsza jest dla nas jakość usług malarskich, dlatego sięgamy po produkty sprawdzone, które zagwarantują trwałość wykonywanych prac.

Ważna jest dla nas współpraca z klientem, cenimy sobie rozmowę i dopasowanie usług do potrzeb zleceniodawcy. Oferujemy również doradztwo i pomoc w doborze koloru czy rodzaju zastosowanej farby.

Malowanie – cennik usług malarskich w Poznaniu

Cennik pracy malarza naszej firmy uzależniony jest od kilku czynników. Istotna jest wielkość malowanego wnętrza, rodzaj odświeżanej powierzchni, stosowane materiały i technika pracy. Malowanie ścian i sufitów na jeden kolor będzie tańsze niż wykonanie wielobarwnych pasów, które wymagają więcej materiałów, czasu i precyzji. Zapraszamy do zapoznania się z cenami usług remontowych oraz kontaktu w celu zamówienia wyceny.

Gdzie realizujemy malowanie wnętrz?

Realizujemy malowanie ścian mieszkań, biur czy domów w Poznaniu oraz jego najbliższych okolicach. Zapraszamy do zapoznania się z działem FAQ, w którym znaleźć można odpowiedzi na najczęściej zadawane nam pytania oraz z naszymi realizacjami.

Opinie o malowaniu ścian realizowanym przez naszą firmę

Klienci chwalą jakość naszych usług i chętnie ponownie z nich korzystają. Zachęcamy do zapoznania się z opiniami klientów.

Inne usługi remontowo-wykończeniowe, które wykonujemy

Oferujemy między innymi kompleksowe remonty i wykończenia, wykończenia pod klucz, remonty domów, biur, mieszkań. Posiadamy wszelkie uprawniania i doświadczenie w:

 • montażu instalacji gazowych, elektrycznych, grzewczych czy wodno-kanalizacyjnych,
 • usługi remontowe jak: tapetowanie ścian, układanie płytek, biały montaż, tynkowanie,
 • zabudowy gk, w tym ściany gipsowo-kartonowe i ściany gipsowo-kartonowe, 
 • remonty podłóg obejmujące układanie parkietu, kładzenie paneli podłogowych czy montaż listew przypodłogowych,
 • montaż stolarki okiennej i drzwiowej (wymiana drzwi wewnętrznych, zewnętrznych, okien).

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy oraz kontaktu.