Oprócz klientów indywidualnych, podejmujemy również współpracę z firmami i przedsiębiorcami. Oferujemy remonty i wykończenia biur, lokali usługowych, siedzib przedsiębiorstw czy instytucji. Działamy na terenie Poznania, a naszą pracę wyróżnia wysoka jakość usług na każdym ich etapie. Staramy się być elastyczni w stosunku do zleceniodawcy, dopasowywać się do jego potrzeb i oczekiwań

Jakie prace wykonujemy w ramach remontu biur?

Przeprowadzając remont biura, zwracamy szczególną uwagę na jakość stosowanych materiałów i dokładność poszczególnych prac. Zdajemy sobie sprawę z tego, że są to pomieszczenia, które muszą trwalsze ze względu na specyficzne ich użytkowanie.

Bardzo istotną kwestią, na którą zwracamy uwagę podczas wykańczania biura, jest czas realizacji remontu. Zdajemy sobie sprawę z tego,że dla firmy ważne jest, by był on jak najkrótszy, takie zlecenia traktujemy więc priorytetowo.

Remont biura obejmuje szereg różnorodnych prac, których celem jest zapewnienie pełnej używalności tego pomieszczenia. W ich ramach wykonujemy np.:

  • remont, wymianę, kładzenie instalacji każdego typu. Nasza firma ma odpowiednie uprawnienia do montażu instalacji wodno-kanalizacyjnych, gazowych, grzewczych czy też elektrycznych;
  • wyremontujemy stolarkę okienną i drzwiową, w ramach których możemy zamontować drzwi zewnętrzne, wewnętrzne czy okna;
  • remont podłóg definiowany jako układanie parkietu i cyklinowanie go, kładzenie paneli podłogowych oraz montaż listew przypodłogowych;
  • wszelkie prace związane z zabudowami z karton-gipsu. Wykonujemy ściany regipsowe oraz podwieszane sufity.

Planujesz remont biura?

Postaw na profesjonalną ekipę remontową

Co obejmuje wykończenie biura?

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Nasza firma oprócz remontowania, zajmuje się również pracami związanymi z wykańczaniem biur i lokali użytkowych. Na życzenie klienta podejmiemy się malowania sufitów i ścian lub ich tapetowania. Kompleksowo przygotujemy powierzchnię do tych prac. Chętnie wykonamy gruntowanie ścian, szpachlowanie, kładzenie gładzi czy też tynkowanie. By ułatwić utrzymanie odpowiedniej czystości firmy, często decydujemy się na układanie płytek (w tym gresów, fliz, mozaik), które są rozwiązaniem praktycznym i estetycznym. Nasza firma podejmuje się również białego montażu, a wszystkie prace wykonujemy z dużą starannością. Zachowujemy również należyte zasady bezpieczeństwa, dbając o siebie, ale i przyszłych pracowników korzystających z remontowanego biura – mówi ekspert z remontypodpoznan.pl

Remont jakich biur wykonujemy?

Nasza firma podejmie się wykonania remontu oraz wykończenia biur, lokali użytkowych, należących do instytucji czy innych siedzib firm i lokali przedsiębiorstw. Mamy doświadczenie zarówno w remontowaniu małych i średnich biur, jak również w odświeżaniu i wykańczaniu dużych biurowców. Działamy z takim samym zaangażowaniem podczas remontów biur w bloku, garażu, kamienicy, biurowcu czy fabryce.

Dlaczego warto wykonać remont biura z naszą firmą?

Niewątpliwą zaletą naszej firmy jest duża elastyczność w podchodzeniu do projektów. Staramy się możliwie najlepiej dopasować do potrzeb naszych klientów. Dlatego tak ważna jest dla nas rozmowa ze zleceniodawcą, dzięki której możemy dowiedzieć się, w jaki sposób będzie użytkowane wnętrze oraz czego od niego oczekuje.

Nasze usługi remontowo-wykończeniowe świadczymy na najwyższym poziomie jakościowym. Staramy się, by zarówno czas realizacji, jak i koszt usługi były atrakcyjne dla klienta. Unikamy materiałów najsłabszej jakości, ponieważ wiemy, że ich zastosowanie negatywnie odbije się na efekcie naszych prac.

Jaka jest cena remontu i wykończenia biura w Poznaniu?

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem usług, które oferujemy. Koszt remontu biura w Poznaniu i okolicach zależy od kilku czynników, m.in.

  • wielkości lokalu,
  • jego stanu wyjściowego,
  • zakresu remontu lub wykończenia,
  • innych specyficznych cech zlecenia.

Każdorazowo po rozmowie z klientem przygotowujemy wstępny kosztorys remontu biura, a do prac przystępujemy po jego zatwierdzeniu.

Gdzie realizujemy remonty i wykańczania biur?

Działamy na terenie całego Poznania oraz jego okolic. W celu poznania szczegółów zapraszamy do kontaktu.

Remonty biur z naszą firmą – opinie

Bardzo ważne są dla nas opinie naszych klientów. Każdorazowo prosimy ich o komentarz, czy są zadowoleni ze zrealizowanego przez nas remontu biura. Zachęcamy przyszłych zleceniodawców do zapoznania się z opiniami klientów oraz działem FAQ, w którym odpowiadamy na pytania najczęściej nam zadawane.

Jakie jeszcze usługi remontowe świadczymy?

Nasza firma świadczy kompleksowe remonty i wykończenia oraz wykończenia pod klucz. Są to wygodne usługi, które znacznie usprawniają proces odświeżania każdego wnętrza. Podejmujemy się remontów domów, mieszkań, łazienek.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub przez stronę internetową.

Szukasz sprawdzonej ekipy do wykończenia biura?
Nie musisz przepłacać - zadzwoń!