Remonty i wykończenia domów – Poznań i okolice

Remont czy wykończenie domu to jedna z częściej realizowanych przez nas usług. Kompleksowo zajmiemy się każdego rodzaju domami. Nim przystąpimy do pracy, przeprowadzamy z klientem szczegółową rozmowę, która pomoże nam zrealizować powierzone zadanie dokładnie tak, jak oczekuje od nas tego zleceniodawca. Zawsze dokładamy starań, by jakość naszych usług była na jak najwyższym poziomie.

Co obejmuje remont domu?

Nasza firma świadczy profesjonalne usługi remontów domów oraz posiada wszystkie uprawnienia do ich wykonywania. W ramach zleceń na kompleksowe remonty zajmujemy się między innymi:

 • przygotowaniem zabudowy karton gipsowej, w tym ścian z karton gipsu i podwieszanych sufitów,
 • remontem podłóg (m.in. układaniem parkietu i cyklinowaniem, kładzeniem paneli czy montażem listew przypodłogowych),
 • montażem stolarki okiennej i drzwiowej (montaż czy wymiana drzwi wewnętrznych, zewnętrznych, wymianą okien),
 • wymianą instalacji elektrycznej,
 • montażem instalacji wodno – kanalizacyjnej,
 • montażem instalacji gazowej,
 • wymianą instalacji grzewczej.

Planujesz remont lub wykończenie domu?

Skorzystaj z profesjonalnych i tanich remontów

Czym zajmujemy się w ramach wykończenia domu?

Nasza firma świadczy usługi remontowe i wykończeniowe w domach małych, średnich i dużych. Prace obejmują między innymi malowanie ścian i sufitów, po ich wcześniejszym starannym przygotowaniu. W jego ramach zajmujemy się gruntowaniem, a także kładzeniem gładzi i szpachlowaniem, gdy jest taka potrzeba. Nasi klienci bardzo często decydują się na tapetowanie ścian i sufitów oraz układanie płytek. W ramach tych prac możemy położyć flizy, gres, mozaikę czy terakotę. W nowo powstałych i używanych domach wykonujemy również biały montaż oraz tynkowanie.

Remonty bliźniaków, szeregówek i domów wolnostojących

Nasza firma chętnie podejmie się wyremontowania domów wolnostojących oraz bliźniaków. Mogą to być zarówno domy nowe, wprost od deweloperów, jak również te starsze i już użytkowane. Chętnie przygotujemy remont domu pod klucz czy wybranych pomieszczeń.

Wykończenie domów jedno- i wielorodzinnych

W ofercie posiadamy również remonty i wykończenia domów jednorodzinnych oraz wielorodzinnych. Ze względu na to, że są to ulubione typy zabudowy wśród Polaków, mamy duże doświadczenie w tym zakresie. Wykańczamy małe domki jednorodzinne, jak również średnie czy całkiem duże domy wielorodzinne.

Remont i wykańczanie domów wielopiętrowych oraz parterowych

Nasza firma może podjąć się remontu od podstaw lub częściowego domu parterowego lub wielopiętrowego. Po konsultacji z klientem dobieramy zarówno zakres prac, dostosowując je do potrzeb zleceniodawcy i stanu budynku. Chętnie podejmujemy się tego typu zleceń i czerpiemy dużą satysfakcję z ich realizacji.

Dlaczego warto powierzyć nam remont domu?

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Nasza firma do każdego zlecenia przykłada dużą uwagę. Zawsze staramy się jak najlepiej poznać potrzeby naszych klientów, by móc dostosować do nich zarówno wykorzystywane materiały, jak i zakres prac. Remonty i wykańczenia mieszkań realizujemy w założonym budżecie oraz czasie. Pracujemy starannie oraz solidnie – mówi ekspert z remontypodpoznan.pl

Gdzie realizujemy remonty i wykończenia domów?

Nasza firma wykonuje remonty kompleksowe i częściowe na terenie Poznania oraz jego najbliższych okolic. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu ustalenia szczegółów.

Remont i wykończenie domu z naszą firmą – opinie

Dotychczasowi klienci naszej firmy pozytywnie wypowiadają się na temat przeprowadzonych przez nas remontów czy wykończeń domów. Pozytywne opinie są dla nas nagrodą i wyróżnieniem za naszą ciężką pracę. Zależy nam na tym, by klienci dzielili się z nami uwagami na temat realizowanego remontu domu. Dzięki temu wiemy co jeszcze możemy ulepszać w naszej pracy.

Cennik remontów oraz wykończeń domów w Poznaniu

Nie da się jednoznacznie podać, jaka będzie cena remontu czy wykończenia domu, ponieważ zależy ona od kilku różnych czynników. Każdorazowo, przed rozpoczęciem realizowanego zlecenia przedstawiamy klientowi wstępny kosztorys prac. By go wykonać, musimy ustalić:

 • jak duży jest remontowany dom,
 • jaki będzie zakres prac wykończeniowych,
 • jakich materiałów będziemy używać do wykończeń,
 • czy zastosujemy jakieś nietypowe techniki i metody prac remontowych.

By uzyskać cennik usług remontu domu oraz jego wykończenia, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez formularz umieszczony na naszej stronie internetowej. Zachęcamy również do obejrzenia naszych realizacji oraz poczytania odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w dziale FAQ.

Marzy Ci się pięknie wykończony dom?
Wybierz remont z naszą ekipą