Chcesz wymienić okna na nowe?
Powierz to zadanie profesjonalistom z Poznania!

Stolarka okienna i drzwiowa – zakres naszych usług

Oferujemy szeroki zakres usług dla naszych klientów, wśród których wyróżniliśmy:

Kompleksowe remonty i wykończenia Poznań

Montaż i wymiana drzwi wewnętrznych

Zajmujemy się montażem i wymianą drzwi wewnętrznych – pokojowych, łazienkowych, balkonowych, tarasowych wraz z demontażem starych ościeżnic i zamontowaniem nowych. Ekipa naszych montażystów sprawnie i zgodnie ze sztuką budowlaną przeprowadzi wszystkie działania związane z wymianą drzwi wewnętrznych na nowe. 

Kompleksowe remonty i wykończenia Poznań

Montaż i wymiana drzwi zewnętrznych

Drzwi zewnętrzne to pewnego rodzaju wizytówka domu. Muszą zapewniać bezpieczeństwo domownikom, dlatego powinny być solidnie osadzone w ścianie. Co więcej, profesjonalnie przeprowadzona usługa montażu drzwi zewnętrznych to także gwarancja komfortu cieplnego oraz akustycznego. Wykonujemy profesjonalny montaż drzwi wejściowych do domu (drewnianych, stalowych, aluminiowych, z PCV). 

Kompleksowe remonty i wykończenia Poznań

Wymiana i montaż okien

Prowadzimy również usługi montażu okien w taki sposób, aby zapewnić ich prawidłowe osadzenie, a także zminimalizować ewentualne straty ciepła. Dzięki naszemu profesjonalnemu montażowi okna będą działały bez zarzutu przez wiele lat. Wymieniamy i montujemy okna wszystkich typów: tradycyjne, balkonowe, dachowe, drewniane, z PCV, plastikowe, aluminiowe. Na życzenie Klienta przeprowadzamy również tzw. ciepły montaż okien. 

Co jeszcze wykonujemy w ramach stolarki okiennej i drzwiowej?

W ramach stolarki okiennej realizujemy również następujące usługi:

Montaż karniszy

Jednym z etapów wymiany okien jest montaż karniszy. Na życzenie klienta wykonujemy mocowanie karnisza do sufitu lub ściany, dbając przy tym o wszelkie detale. Prawidłowo wykonany montaż karnisza to podstawa dobrze wyglądającego okna. 

Montaż parapetów wewnętrznych

Kolejnym etapem estetycznie wykończonego okna są parapety. Montaż parapetów wewnętrznych najlepiej zlecić firmie, która zajmuje się profesjonalną stolarką okienną. Z naszą firmą unikniesz błędów związanych z nieprawidłowym montażem parapetów. Dbamy o najwyższą jakość usług, montując parapety zgodnie z zasadami sztuki budowlanej. 

Montaż nawiewników okiennych

O montażu nawiewników najlepiej jest pomyśleć w trakcie wymiany stolarki okiennej. Prawidłowo zamontowany wymiennik powinien znajdować się w górnej części okna, z dyszą kierującą strumień napływającego powietrza pod sufit. Wieloletnie doświadczenie w stolarce okiennej i drzwiowej przekłada się na profesjonalny montaż nawiewników, który jest gwarancją ich sprawnego działania. 

Demontaż starej ościeżnicy

Wymiana drzwi wraz ze starą ościeżnicą pozwala osiągnąć najlepszy efekt estetyczny, dlatego proponujemy te czynności wykonywać razem. 

Dlaczego warto powierzyć naszej firmie wymianę drzwi oraz okien?

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Prawidłowo przeprowadzony montaż drzwi oraz okien to zasadnicza sprawa dla poprawnego funkcjonowania elementów stolarki. Gdy go wykonamy źle, nawet najbardziej skomplikowany system zabezpieczeń nie będzie należycie spełniał swojej roli. Wybierając usługi naszej firmy, otrzymasz gwarancję, że wszystkie usługi montażowe, jakie wykonujemy w ramach stolarki okiennej oraz drzwiowej, są najwyższej jakości. Do każdego zlecenia podchodzimy rzetelnie. Działamy sprawnie i tak szybko, jak jest to tylko możliwe. Nasi fachowcy nie tylko prawidłowo osadzą okna czy drzwi, ale nie zapomną również o ich właściwym uszczelnieniu. Każde okno po osadzeniu zostanie wyregulowane w taki sposób, aby płynnie chodziło – mówi ekspert z remontypodpoznań.pl

Do kogo kierujemy i gdzie wykonujemy swoje usługi z zakresu wymiany okien oraz drzwi?

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą mieszkańców Poznania oraz okolicznych miejscowości. Współpracując z nami, zyskasz gwarancję profesjonalne przeprowadzonego montażu okien oraz drzwi. 

Stolarka okienna i drzwiowa w Poznaniu – cennik

Na ostateczny koszt wymiany okna oraz drzwi wpływa kilka czynników. Cena wymiana okna zależy od jego rodzaju, wielkości oraz ilości. Niestandardowy wymiar okna generuje wyższe koszty. Na ostateczną cenę wpływa także zakres prac dodatkowych, takich jak demontaż starych okien czy montaż parapetów. Ciepły montaż okien jest droższy od tego wykonanego metodą tradycyjną. 

Opinie klientów z Poznania o naszych usługach z zakresu stolarki okiennej oraz drzwiowej

Nasi Klienci cenią naszą firmę za profesjonalne podejście oraz atrakcyjne ceny. Działamy szybko i bezproblemowo, zgodnie z ustaleniami. 

Jakie inne usługi oferujemy oprócz wymiany drzwi i okien? 

Wymiana okien oraz drzwi to tylko jedna z usług, którą oferujemy. Oprócz stolarki okiennej oraz drzwiowej zajmujemy się również malowaniem, tapetowaniem, układaniem płytek, suchymi zabudowami, białym montażem, pracami instalacyjnymi.