Jedną z najpopularniejszych usług remontowych jest układanie płytek. Klienci chętnie wybierają ten sposób wykańczania ścian i podłóg, ze względu na funkcjonalność, trwałość i atrakcyjną cenę. Nasza firma od lat zajmuje się układaniem gresu, fliz, terakoty i każdego innego rodzaju płytek. Stawiamy na dokładność w realizowaniu tego zadania, ponieważ to właśnie staranność zapewni największą trwałość oraz wysokie walory estetyczne. Nasi glazurnicy są wyposażeni w odpowiedni sprzęt i umiejętności, by wywiązać się perfekcyjnie z tej usługi.

Co obejmuje układanie glazury?

Układanie gresu zaczynamy od przygotowania ściany czy podłogi. Jeśli są tam kafelki, musimy najpierw je skuć, oczyścić oraz wyrównać powierzchnie. Gdy pracujemy na nowej powierzchni, również należy zająć się jej przygotowaniem do położenia glazury. Dzięki odpowiedniemu doświadczeniu nasi płytkarze wiedzą, jak zapewnić możliwie największą przyczepność podłoża. Kładąc gres czy glazurę, stosujemy dobrej jakości materiały, które zapewniają odpowiedni efekt i trwałość całemu układaniu płytek. Kluczowe jest staranne przygotowanie powierzchni i zastosowanie odpowiedniego kleju.

Poszukujesz sprawdzonego glazurnika?
Nasi specjaliści pracują solidnie i szybko - skontaktuj się z Nami

Jakie rodzaje płytek kładzie nasza firma?

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

W ofercie posiadamy kładzenie płytek, fliz, gresu, glazury czy mozaiki. Świadczymy kompleksowe usługi glazurnicze, dlatego przygotujemy zarówno płytki na podłogach, ścianach, jak i zajmiemy się obudowaniem glazurą wanny, zabudowy karton-gipsowej, murków i tym podobnych powierzchni. Posiadamy duże doświadczenie w planowaniu i precyzyjnym układaniu wzorów czy kafelek o nietypowych kształtach. Dlatego podejmiemy się nawet nietypowych i trudnych usług glazurniczych – mówi ekspert z remontypodpoznan.pl

W jakich pomieszczeniach układamy gresy i kafelki?

Zajmujemy się kafelkowaniem łazienek, kuchni, korytarzy, piwnic. Możemy ułożyć terakotę, glazurę czy gres na ścianach, podłogach, w salonach, jadalniach. Podejmujemy się również prac glazurniczych w biurach, lokalach usługowych, siedzib firm.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług glazurniczych?

Posiadamy duże doświadczenie, a nasi glazurnicy są wyposażeni w profesjonalne narzędzia. Dzięki wykorzystywaniu dobrej jakości materiałów, dokładności na każdym etapie oraz umiejętnością kafelkarzy, jesteśmy w stanie perfekcyjnie wykonać usługę glazurniczą. Naszą firmę wyróżnia ścisła współpraca z klientem. Wiemy, że wnętrze ma służyć zleceniodawcy, staramy się więc zorganizować remont tak, by spełnić oczekiwania klienta, przygotować funkcjonalne i estetyczne pomieszczenia. Zależy nam zadowoleniu zleceniodawcy, oferujemy dobry stosunek ceny do jakości usług oraz staramy się wywiązywać z ustalonych terminów realizacji.

Cena usług glazurniczych w Poznaniu

Koszty układania płytek w Poznaniu i okolicach zależy między innymi od rodzaju i wielkości pomieszczenia. Na cenę usług glazurniczych ma również wpływ rodzaj kładzionych kafelek, złożoność zlecenia oraz wykorzystywane materiały. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem usług remontowo-wykończeniowych, które świadczymy oraz do kontaktu z nami. Chętnie przygotujemy, po uzyskaniu podstawowych informacji od Państwa, wstępny kosztorys układania gresu.

Gdzie pracują nasi glazurnicy?

Nasi glazurnicy pracują na terenie Poznania oraz pobliskich miejscowości. Szczegóły można uzyskać, kontaktując się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez stronę internetową. 

Układanie gresu z naszą firmą – opinie klientów

Nasi klienci w dziale opinie klientów dzielą się wrażeniami ze zrealizowanych przez nas remontów, układania glazury czy innych prac wykończeniowych. Zachęcamy do zapoznania się z nimi, gdyż są najlepszym świadectwem wysokiej jakości naszej pracy. Zapraszamy również do działu FAQ, w którym odpowiadamy na najczęściej zadawane nam pytania związane z naszą ofertą.

Jakie jeszcze usługi wykończeniowe i remontowe świadczymy?

Nasza firma realizuje różnego rodzaju remonty i wykończenia wnętrz w domach, mieszkaniach, biurach. Remontujemy łazienki i realizujemy usługi remontowe takie jak:

  • malowanie ścian i sufitów,
  • tapetowanie,
  • kładzenie gładzi i szpachlowanie,
  • biały montaż,
  • tynkowanie,
  • zabudowy karton gips, w tym podwieszane sufity i zabudowy gk,
  • układanie parkietu i cyklinowanie, kładzenie paneli, montaż listew przypodłogowych,
  • montaż stolarki okiennej, drzwiowej,
  • zakładanie instalacji gazowych, elektrycznych, grzewczych i wodno-kanalizacyjnych.

Zapraszamy do kontaktu.