Chętnie wybieraną usługą przez naszych klientów są remonty i wykończenia pod klucz. Jest to szereg prac, które wykonujemy, by przygotować mieszkania czy domy do zamieszkania. W ścisłej współpracy z klientem jesteśmy w stanie zaplanować i przeprowadzić szybki i sprawny remont na terenie Poznania i okolic. Wykończenia pod klucz pozwalają klientom oszczędzić czas i pieniądze ze względu na to, że nie muszą szukać wielu specjalistów od różnych prac. 

Co to są wykończenia pod klucz?

Wykańczanie wnętrza pod klucz to szereg kompleksowych prac remontowych, których celem jest przygotowanie go do zamieszkania. Prace mają zakończyć się na takim etapie, że wystarczy wyłącznie wstawić meble i dodatki. Wykończenie pod klucz kończy się w momencie, gdy mieszkanie czy dom są gotowe do zamieszkania.

Potrzebujesz pełnego remontu? Sprawdź remonty pod klucz

Wybierz profesjonalną ekipę remontowąw

Co obejmuje wykończenie mieszkań pod klucz?

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Ze względu na swoją kompleksowość wykończenia pod klucz obejmują bardzo wiele różnego rodzaju prac remontowych. Zaczynamy od wykonania lub wyremontowania instalacji. Nasza firma posiada odpowiednie uprawnienia, by w sposób kompleksowy i bezpieczny dokonać montażu instalacji elektrycznej, gazowej, wodno-kanalizacyjnej czy też grzewczej. Po wykonaniu tych prac możemy przystąpić do kolejnych etapów remontu i wykończenia wnętrza pod klucz.

Zajmujemy się między innymi kompleksowymi remontami podłóg, w ramach których kładziemy lub cyklinujemy parkiety i podłogi drewniane, układamy panele podłogowe oraz montujemy listwy przypodłogowe. Wykończenie pod klucz obejmuje również prace nad stolarką okienną i drzwiową. Wykonujemy montaże oraz wymiany drzwi zewnętrznych, wejściowych, wewnętrznych, a także montaże okien – mówi ekspert z remontypodpoznan.pl

Jako firma wykonująca wykańczanie wnętrza pod klucz zadbamy o to, by miało ono odpowiednio przygotowane ściany i sufity. W związku z tym w ramach takiego remontu:

  • wykonujemy zabudowy karton-gips, ścianki działowe z gk oraz podwieszane sufity,
  • zajmujemy się tynkowaniem, szpachlowaniem oraz kładzeniem gładzi,
  • gruntujemy ściany i sufity,
  • wykonujemy malowanie sufitów oraz ścian lub zajmujemy się ich tapetowaniem.

Remonty mieszkań pod klucz to również biały montaż oraz układanie płytek w każdym pomieszczaniu. Nasza firma zajmie się flizowaniem, układaniem gresu, kafelków, mozaik itd. Bez względu na to, na jakim etapie wykończenia pod klucz jesteśmy, staramy się, by było ono wykonane starannie i sprawnie. Dzięki temu efekt remontu spełni oczekiwania nasze i klienta.

Jakie mieszkania i domy wykańczamy pod klucz?

Wykańczamy pod klucz mieszkania i domy każdego typu: nowe, deweloperskie, używane, apartamenty, kawalerki, mieszkania jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe. Zajmujemy się wykończeniem pod klucz domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, wolnostojących i szeregowych, parterowych czy piętrowych. Mamy również doświadczenie w wykończeniach apartamentów pod klucz.

Wykończenia wnętrz pod klucz – zalety remontu z naszą firmą

Jako firma dokładamy wszelkich starań, by wykończone wnętrza i mieszkania pod klucz spełniały oczekiwania klientów, były najwyższej jakości oraz w konkurencyjnych dla zleceniodawcy cenach. Zaletą naszej firmy jest staranność, dokładność i terminowe wywiązywanie się ze zleceń. Nasza firma specjalizuje się w rozwiązaniach kompleksowych. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług i kontaktem z nami.

Jaka jest cena wykończenia mieszkania pod klucz w Poznaniu?

Cennik usług remontowych da nam obraz, ile może kosztować wykończenie mieszkania pod klucz w Poznaniu. Pamiętajmy jednak, że ostateczna cena wykończenia wnętrza pod klucz zależy od co najmniej kilku czynników. Przede wszystkim ważna jest wielkość lokalu oraz zakres wykonywanych prac wykończeniowych. Istotne będzie również to, jakich materiałów użyjemy.

Zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą, a my w krótkim czasie przedstawimy wstępny kosztorys całego remontu domu, mieszkania czy lokalu użytkowego.

Na jakim obszarze realizujemy wykończenia mieszkań pod klucz?

Jako firma remontowa działamy na terenie Poznania i jego okolic. To właśnie w tym miejscu podejmujemy się zleceń remontowo-wykończeniowych w tym pod klucz.

Opinie o wykańczaniu wnętrz pod klucz z naszą firmą

Dzięki staranności, zaangażowaniu i wysokiej jakości usług, opinie o wykończeniu pod klucz wykonywanym przez nas, są pozytywne. Klienci chwalą nas, co jest powodem do dumy i motywacją do dalszego działania.

Pozostałe usługi, które świadczy nasza firma

Zakres usług naszej firmy obejmuje również kompleksowe remonty i wykończenia, remonty łazienek, domów, biur czy też mieszkań. Wykonujemy zarówno prace całościowo, jak i w pojedynczych pomieszczeniach. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz zapoznania się z działem FAQ, w którym odpowiadamy na często zadawane nam pytania.

Zależy Ci na szybkim i kompleksowym remoncie?
Wybierz wykończenie pod klucz. Dowiedz się więcej!