Montaż oraz naprawa instalacji gazowych wymaga bardzo dużego doświadczenia oraz odpowiednich umiejętności. Jeśli szukasz profesjonalnej firmy, która zajmie się serwisem, naprawą, konserwacją instalacji gazowej, a także wykona okresowy przegląd pieca gazowego – to świetnie trafiłeś! Dysponujemy wiedzą, doświadczeniem i najlepszej jakości sprzętem niezbędnym przy montażu czy naprawie instalacji gazowych.

 

Instalacje gazowe – zakres usług 

W zakres świadczonych przez naszą firmę usług wchodzą:

Montaż pieców gazowych 

Kotły gazowe wykorzystywane są w wielu polskich domach jako główne źródło ciepła, w tym źródło podgrzewanej wody. W sklepach dostępnych jest wiele różnych modeli kotłów gazowych, w tym takich popularnych marek jak Junkers czy Viessmann. Istnieje wiele wytycznych dotyczących prawidłowego montażu piecyków gazowych, co wymaga odpowiedniej wiedzy technicznej. Powierzając nam montaż pieca gazowego, będziesz mógł mieć pewność, że urządzenie działa jak należy. 

Serwis/naprawa pieców gazowych

Świadczymy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny kotłów gazowych. Posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne, co pozwala na szybką i sprawną diagnozę oraz naprawę urządzeń gazowych. Wymieniamy i naprawiamy kotły gazowe wszystkich rodzajów (kotły jednofunkcyjne, dwufunkcyjne, z otwartą komorą spalania, z zamkniętą komorą spalania, kotły kondensacyjne). 

Konserwacja pieców gazowych

Konserwacja kotłów gazowych polega m.in. na sprawdzeniu stanu technicznego urządzenia oraz wymianie jego wszystkich elementów eksploatacyjnych na nowe. Urządzenia, które są regularnie konserwowane, rzadziej ulegają awariom. Czyszczenie i konserwacja piecyków gazowych i innych urządzeń grzewczych pozwoli uniknąć ich uszkodzenia i zaoszczędzić na kosztach naprawy. Ponadto regularnie konserwowany kocioł nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne. 

Przeglądy okresowe kotłów gazowych

Piece gazowe każdego typu potrzebują okresowych przeglądów gwarancyjnych. Przegląd techniczny kotła gazowego może być wykonany jedynie przez uprawnioną do tego osobę. Przeglądy okresowe pieców gazowych obejmują takie czynności, jak sprawdzenie szczelności instalacji gazowej, czyszczenie komory spalania, czyszczenie syfonu, czyszczenie wymiennika ciepła, kontrole szczelności instalacji gazowych, wymiana filtrów, analiza spalin. Wykonujemy również pierwsze uruchomienia kotłów gazowych. 

Twój piec gazowy odmówił posłuszeństwa?
Zlikwidujemy usterkę szybko i sprawnie. Zadzwoń

Przyłącza gazowe 

Zajmujemy się także rozprowadzaniem przyłączy gazowych. Przyłącza gazowe wykonujemy za pomocą specjalnych spawarek gazowych, dzięki czemu są one odporne i wytrzymałe. 

Instalacja/montaż kuchenki gazowej 

Przeprowadzamy podłączenia, montaż i instalacje kuchenek gazowych. Posiadamy wszystkie uprawnienia, które są niezbędne w celu podbicia kart gwarancyjnych przy kuchenkach gazowych. 

Jakich marek kotły gazowe serwisujemy?

Serwisujemy piece gazowe renomowanych producentów, takich jak: Junkers, Buderus,Viessmann, Vaillant, Bosch, Saunier Duval, Termet, Immergas, De Dietrich, ATAG. Do wykonania wszelkich niezbędnych prac gazowych dysponujemy załogą gazowników o wysokich kwalifikacjach oraz z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży. 

Dlaczego warto wynająć naszą ekipę do montażu instalacji gazowych? 

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Powierzając nam wymianę, serwis lub konserwację kotła gazowego, nie musisz martwić się o formalności związane z jej odbiorem. Po skończeniu prac wystawiamy wszelkie potrzebne protokoły świadczące o szczelności i wytrzymałości instalacji. Działamy dokładnie i szybko – mówi ekspert z remontypodpoznan.pl

Ile kosztuje wykonanie instalacji gazowej w Poznaniu? 

Cena wykonania instalacji gazowej uzależniona jest przede wszystkim od zastosowanych materiałów. Ceny przyłączenia gazu do mieszkania są różne i zależą od konkretnych parametrów budynku. Warto pamiętać również o tym, że na cenę instalacji gazowej składa się również koszt kotła gazowego.

Gdzie wykonujemy usługi gazowe? 

Swoje usługi z zakresu instalacji gazowych, montażu i wymianę instalacji gazowych świadczymy na terenie Poznania. Wykonujemy montaż oraz wymianę kotłów gazowych w domach prywatnych, mieszkaniach, biurach i obiektach użyteczności publicznej.

Serwis pieców gazowych – opinie o naszej firmie 

Klienci z Poznania cenią nasze usługi serwisowe za rzetelność, terminowość oraz konkurencyjne ceny. Jesteśmy chętnie wybieraną firmą remontową z Poznania. 

Jakie inne usługi jeszcze świadczymy oprócz montażu i serwisu kotłów gazowych? 

Oprócz serwisu pieców gazowych wykonujemy również instalacje wodno-kanalizacyjne, grzewcze i elektryczne. W razie jakikolwiek pytań zapraszamy do kontaktu