Instalacja wodno-kanalizacyjna jest jedną z podstawowych instalacji w domu. Zwykle wymienia się ją podczas remontu łazienki lub gdy dojdzie do jej awarii. Wymiana rur, a  także ich przerobienie jest sporym wyzwaniem, które należy zlecić doświadczonym fachowcom. Usługi hydrauliczne świadczone przez naszą firmę z Poznania to gwarancja jakości i sprawnego rozwiązania problemu.

Co składa się na usługi hydrauliczne? 

W zakres naszych usług wchodzą następujące prace: 

Udrażnianie, przepychanie rur

Zajmujemy się przepychaniem, udrażnianiem rur kanalizacyjnych. Posiadamy specjalny sprzęt, który pozwala nam szybko pozbyć się osadów. Udrażnianie i przepychanie rur przeprowadzamy w instalacjach wewnętrznych, takich jak zlewozmywaki, umywalki w łazienkach oraz zewnętrznych (rury doprowadzające do studzienki, szamba). 

Czyszczenie kanalizacji

Wykonujemy zaawansowane usługi czyszczenia kanalizacji. Regularne czyszczenie kanalizacji pozwoli utrzymać drożność domowych rur kanalizacyjnych. Z doświadczenia wiemy, że nie wolno zwlekać z czyszczeniem kanalizacji aż do momentu konieczności wezwania pogotowia kanalizacyjnego. 

Instalacje hydrauliczne 

Standardem w każdym domu jest bieżąca woda – zarówno ta ciepła, jak i zimna. Jednak aby tak się stało, pierw trzeba zadbać o właściwie zaprojektowaną i wykonaną instalację hydrauliczną. Instalacja wodociągowa jest układem, w którym połączono przewody, armaturę oraz urządzenia służące do zaopatrywania budynku w zimną oraz ciepłą wodę użytkową. Sprawnie działającą instalację hydrauliczną może wykonać wyłącznie fachowiec z odpowiednimi uprawnieniami. Tylko wtedy pozbędziemy się obaw oraz ryzyka, że mogliśmy popełnić jakiś błąd. 

Wymiana wodomierzy 

Wymiana wodomierzy przez doświadczonych hydraulików to najlepsze rozwiązanie, bo tylko wtedy będziesz miał gwarancję, że urządzenie działa poprawnie. Wymiana wodomierzy powinna odbywać się co 5 lat. Pilnowanie się tej zasady to jedyny sposób na zapewnienie poprawnego działania sprzętu przez cały okres jego użytkowania. W końcu jakość pracy wodomierzy ma wpływ na nasze wydatki, więc lepiej nie zaniedbać tej kwestii. 

Profesjonalne usługi hydrauliczne na terenie całego Poznania
Zadzwoń do nas

Pogotowie hydrauliczne

W przypadku nagłych awarii instalacji wodno-kanalizacyjnych jesteśmy do Twojej dyspozycji. Oferujemy pogotowie hydrauliczne. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz fachową wiedzą, co pozwala nam szybko i sprawnie zdiagnozować problem oraz naprawić usterkę. 

Oprócz wyżej opisanych usług świadczymy także inne usługi hydrauliczne, które wynikają z potrzeb naszych Klientów. Naszą do nich: wykonanie podejścia kanalizacyjnego, wymiana spłuczek, zaworów, kranów, baterii prysznicowych, podłączenia/montaż pralki, zmywarki, instalacja syfonu w zlewie, instalacje baterii w umywalce, przetykanie WC, wanny, zlewu, umywalki, wymiana bojlera, demontaż starych punktów hydraulicznych oraz wszelkie inne prace hydrauliczne. 

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Rozwiązujemy drobne problemy, takie jak wymiana baterii po te większe, jak usuwanie awarii z domowych urządzeń sanitarnych. Wykonujemy również kompleksowy montaż instalacji wodnych – mówi ekspert z remontypodpoznan.pl 

Dlaczego warto powierzyć nam usługi hydrauliczne?  

Naszym ogromnym atutem jest wieloletnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wiele zakończonych powodzeniem zleceń. W związku z tym śmiało możemy powiedzieć, że wykonywane przez nas usługi świadczone są na najwyższym poziomie, profesjonalnie oraz sprawnie. Nasze doświadczenie w wymianie i montażu instalacji wodno-kanalizacyjnych, udrażnianiu rur i bieżących naprawach pozwala nam na szybkie odnalezienie problemu oraz usunięcie zlokalizowanej usterki. 

Gdzie w Poznaniu znaleźć dobrego hydraulika? 

Szukasz dobrego i sprawdzonego hydraulika z Poznania? Skontaktuj się z naszą firmą. Działamy tak szybko jak to tylko możliwe. Naszym klientom oferujemy pełen przekrój usług hydraulicznych w konkurencyjnych cenach. 

Ile kosztuje wymiana instalacji wodno-kanalizacyjnej w Poznaniu? 

Wymiana instalacji wodno-kanalizacyjnej to zwykle dość duże przedsięwzięcie, a jej koszt uzależniony jest od kilku czynników. Cena materiałów ma tak naprawdę drugorzędne znaczenie, bo najistotniejsze jest to, jak rozległą instalację przewidziano w projekcie. Cennik ustalany jest z klientem po poznaniu szczegółów zlecenia. 

Do kogo kierujemy i gdzie świadczymy swoje usługi hydrauliczne? 

Swoje usługi hydrauliczne świadczymy na terenie Poznania. Wymianę i montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych wykonujemy w domach prywatnych, mieszkaniach, firmach, obiektach użyteczności publicznej.

Jakie jeszcze inne usługi instalacyjne świadczymy w Poznaniu?

Wykonujemy także instalacje elektryczne, grzewcze oraz gazowe. Ponadto świadczymy usługi wykończeniowe, takie jak malowanie, tapetowanie, układanie paneli, płytek, karton-gips, stolarka drzwiowa oraz okienna.