Praktycznie żaden gruntowny remont czy wykończenie domu lub mieszkania nie może obyć się bez tynkowania ścian. Jest to powszechnie stosowana praca, która staje się niezbędna do wykończenia ścian, np. podczas budowania ścian działowych. Jako firma posiadamy duże doświadczenie w usługach tynkarskich. Stawiamy na staranność podczas wykonywania tych prac, dzięki czemu efekty są trwałe i estetyczne. W ścisłej współpracy z klientem planujemy cały remont. Staramy się jak najlepiej poznać oczekiwania czy potrzeby zleceniodawcy, by potem dobrze dopasować zakres naszych usług.

Na czym polega tynkowanie ścian?

Tynkowanie ścian polega na położeniu na nich warstwy specjalnie dobranego tynku. To, jaki jego rodzaj wybierzemy, zależy między innymi od rodzaju pomieszczenia, warunków w nim panujących oraz jego zastosowania. Tynkowanie można wykonywać na nowych ścianach, w ramach ich wykończenia i przygotowania do kolejnych warstw (gruntowania, malowania, tapetowania). Wykonuje się również tynkowanie ścian wewnętrznych w wersji klasycznej oraz dekoracyjnej. Należy pamiętać, że tynkuje się ścianę już po wykonaniu prac związanych z instalacjami. Czyli w pierwszej kolejności zakładamy lub wymieniamy instalacje elektryczne, gazowe, grzewcze czy wodno-kanalizacyjne, a dopiero potem wykańczamy ściany poprzez tynkowanie.

Do wykonania w sposób prawidłowy tynków na ścianach niezbędna jest odpowiednia wiedza i doświadczenie w tym zakresie. Należy bowiem zwrócić uwagę na czynniki zewnętrzne, panujące w pomieszczeniu warunki (temperatura, wilgotność). Mury muszą być suche i po etapie “osiadania”. Nie stosując się do tych zasad, ryzykujemy spękaniem tynku na suficie czy ścianie.

Poszukujesz sprawdzonego tynkarza?
Nasi specjaliści pracują szybko i solidnie - skontaktuj się z nami

Kiedy tynkujemy ściany?

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Tynkowanie jest uniwersalnym sposobem na wykończenie ściany i przygotowanie jej do użytkowania. Powinno się to robić w nowych mieszkaniach, domach czy biurach. Nasza firma zajmuje się również tynkowaniem ścian zewnętrznych w domach (jednorodzinnych, wielorodzinnych, parterowych, piętrowych, szeregowych, wolnostojących) oraz lokalach użytkowych, magazynach itd. Nasi tynkarze każdorazowo dobiorą rodzaj tynku do danego pomieszczenia oraz sposobu użytkowania. Prowadzimy również doradztwo dla klientów w kwestii dopasowania materiałów – mówi ekspert z remontypodpoznan.pl

Co obejmują usługi tynkarskie?

W ramach usług tynkarskich zajmujemy się wstępnym przygotowaniem ściany czy innej powierzchni, a następnie jej tynkowaniem i wyrównywaniem. Zapewniamy czystość pracy, dokładamy starań, by nie zabrudzić podłogi, innych ścian czy przedmiotów znajdujących się we wnętrzu.

Jakie pomieszczenia tynkujemy?

Tynkujemy ściany, sufity i inne powierzchnie we wszystkich pomieszczeniach: salonach, sypialniach, kuchniach, łazienkach. Świadczymy usługi tynkarskie w pokojach dziecięcych, młodzieżowych, gabinetach, korytarzach czy piwnicach.

Dlaczego warto zlecić pracę naszym tynkarzom?

Nasi tynkarze posiadają duże doświadczenie w tego typu pracach. Są wyposażeni w profesjonalny sprzęt i mają odpowiednie umiejętności. Nasza firma pracuje sprawnie i dokładnie. Staramy się wywiązywać jak najlepiej z powierzonych nam zleceń. Dodatkowo nasz usługi są najwyższej jakości i w atrakcyjnych cenach. Tym, co nas wyróżnia, jest ścisła współpraca z klientem. Wiemy, że efekty naszych usług remontowych będą im towarzyszyć na co dzień, dlatego chcemy, by wykończone wnętrza były użyteczne i estetyczne.

Ile kosztuje tynkowanie ścian w Poznaniu?

Tynkowanie ścian w Poznaniu i jego okolicach oferowane przez naszą firmę dostępne jest w atrakcyjnych cenach. Ostateczny koszt tynkowania zależy od wielkości powierzchni, jej stanu wyjściowego czy zastosowanych materiałów i technik. Zachęcamy do kontaktu z nami, chętnie przygotujemy wstępny kosztorys.

Na jakim obszarze wykonujemy tynkowanie?

Pracujemy w Poznaniu i okolicznych miejscowościach. W celu poznania szczegółów zapraszamy do pisania i dzwonienia do nas. Polecamy również dział FAQ, w którym zawarliśmy odpowiedzi na najczęstsze pytania.

Tynkowanie ścian z naszą firmą – opinie klientów

Nasi klienci chwalą sobie współpracę z nami. Pozytywne opinie klientów o zrealizowanych przez nas kompleksowych remontach wnętrz czy wykończeniach pod klucz są dla nas cenną informacją zwrotną.

Jakie inne usługi wykończeniowe i remontowe wykonujemy?

Nasza firma realizuje remonty i wykończenia wnętrz, w ramach których:

  • remontujemy i wykańczamy domy, mieszkania, biura, łazienki,
  • malujemy ściany,
  • tapetujemy ściany i sufity,
  • kładziemy gładzie i szpachlujemy,
  • układamy płytki,
  • zajmujemy się białym montażem,
  • wykonujemy ściany karton-gipsowe,
  • montujemy sufity podwieszane,
  • układamy parkiet i panele,
  • montujemy drzwi zewnętrzne, wewnętrzne i okna.