Każda instalacja centralnego ogrzewania (CO) po pewnym czasie wymaga modernizacji lub wymiany na nową. Nasza ekipa z Poznania zajmuje się fachowym i sprawnym montażem oraz wymianą starych instalacji grzewczych na nowe. Wymienimy kaloryfery na nowe, a także zajmiemy się montażem ogrzewania podłogowego. 

Instalacje grzewcze, CO – zakres świadczonych usług

W zakres świadczonych przez nas usług wchodzą:

Wymiana i montaż instalacji CO

Centralne Ogrzewanie jest powszechnie stosowanym systemem ogrzewania wnętrz. Jego podstawowym zadaniem jest dostarczenie odpowiedniej ilości ciepła do każdego z pomieszczeń. Źródłem ciepła najczęściej są kotły gazowe, z których podgrzewana woda trafia do kaloryferów. Montaż instalacji CO jest niełatwym zadaniem. Wymaga odpowiedniej wiedzy i umiejętności. W celu uniknięcia jakichkolwiek problemów warto to przedsięwzięcie oddać w ręce fachowca. Zajmujemy się nie tylko wymianą i montażem instalacji CO, ale również pomagamy w wyborze odpowiedniego kotła gazowego, pompy oraz grzejników.

Wymiana i montaż ogrzewania elektrycznego 

Zajmujemy się również kompleksowym układem zasilania domów, mieszkań i obiektów. Wszystkie nasze instalacje elektryczne wykonywane są zgodnie ze sztuką. Modernizujemy stare i niebezpieczne instalacje w domach, mieszkaniach, biurach, dostosowując je do współczesnych standardów w zakresie bezpieczeństwa i funkcjonalności oraz do indywidualnych wymagań użytkowników.

Wymiana i montaż grzejników

Wykonujemy wszystkie prace związane z instalacjami CO, w tym również montaż kaloryferów. Przeprowadzamy montaż grzejników, ich wymianę na nowe, a także przesuwanie grzejników, które z różnych powodów znajdują się w niewłaściwym miejscu. 

Montaż ogrzewania podłogowego

Alternatywą ogrzewania opartego na grzejnikach jest ogrzewanie podłogowe. Montaż ogrzewania podłogowego powinno się przewidzieć już na etapie projektu domu oraz jego budowy. Wykonujemy i projektujemy kompletne instalacje ogrzewania podłogowego, uwzględniając specyfikę oraz warunki techniczne danego obiektu. 

Ponadto wykonujemy również odpowietrzanie i uszczelnianie instalacji CO, podłączanie pomp co, podmiana naczyń przeponowych i inne prace związane z montażem instalacji grzewczych. 

Chcesz mieć centralne ogrzewanie dopasowane do potrzeb?
Wybierz sprawdzoną ekipę, zadzwoń!

Dlaczego warto powierzyć nam wykonanie instalacji CO? 

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Jesteśmy fachowcami z wieloletnim doświadczeniem w branży. Do każdego zlecenia podchodzimy starannie i rzetelnie. Przykładamy dużą uwagę do tego, aby stosować materiały instalacyjne wysokiej jakości, które będą służyć naszym Klientom na lata. Jesteśmy dumni z naszej pracy i podchodzimy do niej z pełnym zaangażowaniem. Posiadamy własną, sprawdzoną ekipę montażystów – mówi ekspert z remontypodpoznan.pl 

Ile kosztuje wymiana instalacji centralnego ogrzewania w Poznaniu? 

Całkowity koszt wymiany instalacji gazowej to spory wydatek, na który składa się kilka czynników. Wielkość budynku ma kluczowe znacznie. Wpływ na cenę ma także rodzaj zastosowanych materiałów, kotłów czy kaloryferów. Piece do centralnego ogrzewania różnią się między sobą cenami. Szczegółowy cennik realizacji zlecenia podajemy po zapoznaniu się ze wszystkimi szczegółami.

Gdzie świadczymy usługi z zakresu wymiany i montażu instalacji grzewczych? 

Zasięgiem naszego działania objęty jest Poznań. Swoje usługi z zakresu wymiany i montażu instalacji grzewczych kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i firmowych. Modernizujemy instalacje nie tylko w domach i mieszkaniach, ale również w obiektach użyteczności publicznej, biurach, halach itp.

Instalacje CO – opinie klientów 

Nasza firma to gwarancja wysokiej jakości usług, estetyki oraz zadowolenia. Według opinii naszych klientów jesteśmy rzetelni, powierzone zlecenia wykonujemy starannie i terminowo. Wyróżniają nas także konkurencyjne ceny. 

Jakie jeszcze inne usługi świadczymy oprócz modernizacji instalacji grzewczych? 

Wykonujemy wszelkie prace instalacyjne. Zajmujemy się montażem i wymianą instalacji gazowych, wodno-kanalizacyjnych, a także instalacji elektrycznych. Świadczymy również usługi kompleksowego wykańczania wnętrz pod klucz, takie jak malowanie, tapetowanie, układanie płytek, paneli, suche tynki, stolarka okienna oraz drzwiowa.