Energia elektryczna to kluczowe medium, bez którego funkcjonowanie we współczesnym świecie byłoby niemożliwe. Nasza oferta usług elektrycznych obejmuje wymianę oraz montaż instalacji elektrycznych w mieszkaniach, domach, biurach i firmach na terenie Poznania. Dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu udało nam się wypracować odpowiednie standardy, dzięki którym możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. 

Co wchodzi w zakres usług elektrycznych świadczonych przez naszą firmę? 

Zakres świadczonych przez nas usług elektrycznych: 

Naprawa, wymiana, pomiary instalacji elektrycznej

Instalacje elektryczne są na ogół bardzo trwałe i bezpieczne, ale ich użytkowanie wymaga okresowej konserwacji. Jeśli dojdzie do uszkodzenia instalacji elektrycznej, jej naprawę powinniśmy zlecić doświadczonemu i wykwalifikowanemu elektrykowi. Próby samodzielnej naprawy często kończą się porażeniem prądem. Jako doświadczeni elektrycy zajmujemy się naprawami, wymianami oraz pomiarami instalacji elektrycznej, które obejmują sporządzenie stosownej dokumentacji, czyli przykładowych protokołów z pomiarów oraz sprawozdań. Wykonujemy pierwsze uruchomienia instalacji oraz przeglądy instalacji elektrycznej. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia do prac elektrycznych. 

Montaż oświetlenia

Oświetlenie to niezwykle ważny element, który wpływa na nasze samopoczucie. Również w tej dziedzinie staramy się pomagać naszym klientom. Zajmujemy się montażem różnego rodzaju opraw oświetleniowych, taśm LED, systemów świetlnych w domu, biurze, sklepach, obiektach przemysłowych. Doradzamy również w zakresie doboru optymalnych źródeł światła. 

Montaż domofonów

Systemy domofonowe to podstawa wyposażenia nowoczesnych budynków, zapewniająca wygodę oraz bezpieczeństwo. Domofon to urządzenie, które daje bardzo wiele możliwości w zakresie kontroli bezpieczeństwa na terenie posesji. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów oferujemy montaż domofonu klasycznego, montaż wideodomofonu, a także wszelkich zaawansowanych systemów alarmowych i monitorujących na terenie Poznania. 

Potrzebujesz podłączyć urządzenie elektryczne wraz z pieczątką w karcie gwarancyjnej?
Zadzwoń do nas

Podłączenie płyty indukcyjnej, kuchenki elektrycznej i innych urządzeń elektrycznych

Aby urządzenia elektryczne działały bezpiecznie i komfortowo, ważne jest ich prawidłowe podłączenie. Zajmujemy się profesjonalnym podłączaniem urządzeń elektrycznych, takich jak kuchenki elektryczne, płyty indukcyjne, płyty elektryczne, piekarniki elektryczne i inne sprzęty AGD

Konserwacja instalacji elektrycznych

Konserwacja instalacji elektrycznych to usługa, którą kierujemy przede wszystkim do właścicieli dużych obiektów, w tym budynków użyteczności publicznej. Celem konserwacji instalacji elektrycznych jest usunięcie wszelkich usterek i awarii, które uniemożliwiają prawidłową pracę instalacji elektrycznej. Warto jednak pamiętać o tym, że konserwacja instalacji elektrycznych nie powinna być wykonywana jedynie w skutek pojawienia się jakiegoś problemu, ale również jako standardowa procedura przeprowadzana w regularnych odstępach. 

Dodatkowo w ramach usług elektrycznych wykonujemy również: przeniesienie licznika energii, przenoszenie punktów elektrycznych, wymiana/montaż bezpieczników, wymiana/montaż rozdzielnic, montaż lamp, montaż włączników, montaż gniazdek, montaż punktów oświetleniowych, montaż gniazd siłowych oraz inne prace elektryczne wedle potrzeb. Można nam także powierzyć takie usługi, jak zmiana miejsc istniejących punktów w domu. 

Dlaczego warto powierzyć naszej firmie wymianę i montaż instalacji elektrycznej? 

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Jeśli jesteś w trakcie remontu lub budowy domu, na pewno będziesz potrzebował pomocy elektryka. Z prądem nie ma żartów, dlatego nie powinno się nic robić na własną rękę. Pracownicy naszej firmy działają solidnie i kompleksowo. Kierujemy się zasadą uczciwości oraz terminowości. Nasza kompleksowa oferta pozwala sprostać wymaganiom i potrzebom wielu właścicieli domów i budynków – mówi ekspert z remontypodpoznan.pl

Ile kosztuje wykonanie pomiarów elektrycznych w Poznaniu?

Usługi elektryczne świadczone przez elektryka to okresowe działania, które obejmują pomiary okresowe oraz odbiorcze. Koszt wykonania pomiarów elektrycznych w dużej mierze uzależniony jest od liczby punktów pomiarowych. 

Gdzie wykonujemy usługi elektryczne?

Montaż oraz wymianę instalacji elektrycznych świadczymy na terenie Poznania. Usługi elektryczne wykonujemy w mieszkaniach, domach jedno, dwu i kilkurodzinnych, biurach, firmach, obiektach użyteczności publicznej.

Opinie o naszych usługach elektrycznych

Cieszymy się dobrymi opiniami wśród klientów ze względu na rzetelność oraz terminowość. Zaufało nam już wielu klientów z Poznania, którzy chętnie polecają nas dalej. 

Jakie inne usługi instalacyjne świadczymy na terenie Poznania? 

Oprócz instalacji elektrycznych wykonujemy również montaż i wymianę instalacji wodno-kanalizacyjnych, gazowych, grzewczych. Specjalizujemy się również w wykończeniach domów i mieszkań pod klucz. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.