Remonty i wykończenia wnętrz – Poznań i okolice

Swoim klientom oferujemy tanie remonty i wykończenia wnętrz każdego typu. Stawiamy na najwyższą jakość usług, dzięki czemu sprostamy także wysokim wymaganiom. W naszej ofercie znaleźć można szereg prac związanych z remontami, wykańczaniem wnętrz domów, mieszkań, łazienek, ale także biur i siedzib firm. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktem w celu omówienia szczegółów. Każdemu klientowi doradzimy i dopasujemy zakres prac do jego oczekiwań.

Szukasz solidnej ekipy od prac wykończeniowych?

Nie chcesz przepłacać? Skontaktuj się z nami

Remonty i wykończenie wnętrz – zakres prac

W zakres naszych usług remontowo-wykończeniowych wchodzą drobne i większe prace odświeżające lub przygotowujące wnętrze do zamieszkania. Zajmujemy się zarówno remontami mieszkań, domów, jak również biur. Wykańczamy łazienki, kuchnie, salony, pokoje dziecięce czy gabinety. Oferujemy również remonty kompleksowe oraz pod klucz.
Kompleksowe remonty i wykończenia Poznań

Remonty i wykończenia domów

Nasi klienci często zwracają się do nas z prośbą o wyremontowanie ich domów. Chętnie podejmujemy się kompleksowego wykończenia domów szeregowych, wolnostojących, bliźniaków, domów wielo- i jednorodzinnych. Zajmujemy się również remontami domów częściowymi, np. określonego piętra, pokoju etc. Pracujemy według dostarczonych przez klienta projektów od architekta, jego planów własnych lub też oferujemy nasze profesjonalne doradztwo remontowo-wykończeniowe.
Kompleksowe remonty i wykończenia Poznań

Remonty i wykończenia mieszkań

Równie często wykonujemy remonty i wykańczanie mieszkań. Pracujemy w mieszkaniach jednopoziomowych, dwupoziomowych, w kawalerkach i wielopokojowych lokalach. Oferujemy malowanie ścian i sufitów, gruntowanie, tapetowanie, układanie płytek czy biały montaż. W ramach prac remontowych w mieszkaniach możemy również zająć się kładzeniem instalacji czy remontem podłogi.
Kompleksowe remonty i wykończenia Poznań

Remonty i wykończenia łazienek

Zarówno w domach, mieszkaniach czy instytucjach zajmujemy się remontami jak i wykończeniem łazienek. W ramach naszych kompleksowych usług możemy zarówno wykończyć łazienkę od stanu deweloperskiego do użytkowego bądź też przeprowadzić pełen remont starszego pomieszczenia. Posiadamy odpowiednie uprawnienia, by zająć się wymianą instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej, gazowej oraz zainstalujemy instalację grzewczą.
Kompleksowe remonty i wykończenia Poznań

Remonty i wykończenia biur

Pracujemy również dla klienta biznesowego i oferujemy profesjonalne remonty oraz wykończenia biur, siedzib firm i instytucji. W ramach prac odświeżymy wnętrze lub przeprowadzimy kompleksowy remont biura, przystosowując go do potrzeb klienta i jego pracowników. Pracujemy na materiałach o wysokiej jakości i trwałości, dzięki czemu nawet intensywnie użytkowane wnętrze będzie długo korzystało z efektów remontu.
Kompleksowe remonty i wykończenia Poznań

Wykończenia pod klucz

Jedną z ciekawszych pozycji w ofercie naszej firmy remontowej są wykończenia pod klucz. Jest to oferta dedykowana przede wszystkim właścicielom świeżo kupionych lokali, które są w stanie deweloperskim. Powierzając nam wykończenie pod klucz mieszkania czy domu, klient otrzyma wnętrza, do których będzie trzeba tylko wnieść meble by w nich zamieszkać.
Kompleksowe remonty i wykończenia Poznań

Kompleksowe remonty i wykończenia

Na życzenie klienta możemy podjąć się remontu konkretnego pomieszczenia, ale oferujemy również kompleksowe remonty i wykończenia zarówno domów, biur, mieszkań czy innych wskazanych przez zleceniodawcę wnętrz. Przed przystąpieniem szczegółowo omawiamy zakres prac. Obejmują one wymiany instalacji, remonty ścian, podłóg, biały montaż i prace wykończeniowe.

Dlaczego warto skorzystać z naszych tanich remontów?

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Wyróżnikiem naszej firmy jest duże doświadczenie oraz nacisk kładziony na kontakt z klientem. To dla niego wykonujemy remonty, staramy się więc, by był zadowolony z efektów naszych działań. Remonty oraz wykończenia wnętrz wykonujemy sprawnie, sztucznie nie przedłużamy prac. Zawsze też pracujemy starannie i dokładnie – mówi ekspert z remontypodpoznan.pl

Gdzie wykonujemy remonty i wykończenia wnętrz?

Nasza firma działa na terenie Poznania i jego najbliższych okolic. Dojeżdżamy do mieszkań, domów czy biur w każdej części miasta.  

Opinie o remontach i wykończeniach z naszą firmą

Klienci, z którymi mieliśmy okazję współpracować, są zadowoleni z efektów wykonywanych przez nas remontów, wykończeń, instalacji. Jesteśmy chwaleni za staranność i szybki czas realizacji powierzanych nam zadań. Pozytywne opinie o tanich remontach, które przeprowadzamy, są dla nas cenną wskazówką i nagrodą za naszą pracę.

Cennik remontów i wykończeń w Poznaniu

Cena remontów i wykończenia wnętrza wykonywanego przez naszą firmę zależy od wielu czynników. Każdorazowo wstępny kosztorys przygotowujemy po zebraniu od klienta najważniejszych informacji na temat zakresu prac, wielkości remontowanych pomieszczeń, materiałów, które mają zostać użyte. Należy jednak podkreślić, że oferujemy konkurencyjne ceny wykańczania wnętrz. Zachęcamy do kontaktu mailowego, telefonicznego czy przez stronę internetową.