Nasi klienci często skarżą się na trudności, których przysparza im remont. Trudności w dopięciu terminów różnych fachowców, ich opóźnienia, zmieniające się koszty, to tylko niektóre z wymienianych problemów. By ułatwić klientom i w pewien sposób odczarować remont w ofercie posiadamy kompleksowe remonty i wykończenia wnętrz. Usługa cieszy się rosnącą popularnością ze względu na ułatwienia, które niesie.

Czym są kompleksowe remonty i wykończenia?

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Kompleksowe wykończenia i remonty mieszkań, domów, lokali to usługa polegająca na całościowym przeprowadzeniu prac przez jedną ekipę remontową. Ideą jest przygotowanie wnętrza tak, by było gotowe do zamieszkania czy użytkowania. Największą zaleta kompleksowych remontów jest zdjęcie z klienta obowiązków szukania kolejnych specjalistów od poszczególnych prac wykończeniowych, zgrywanie ich terminów, szukanie materiałów itd. Kompleksowe remonty mieszkań i domów są dedykowane przede wszystkim dla lokali w stanie deweloperskim i nadających się do gruntownych zmian. Usługa pozwala klientowi oszczędzić czas, zmniejszyć koszty i pozbawia go szeregu załatwień związanych z dogrywaniem prac wykończeniowych. Efektem kompleksowego remontu jest wnętrze, do którego wystarczy wnieść swoje rzeczy – mówi ekspert z remontypodpoznan.pl

Szukasz firmy, która kompleksowo wyremontuje Twój dom lub mieszkanie?

Nie chcesz przepłacać? Skontaktuj się z nami!

Co obejmuje kompleksowy remont wnętrza?

Najważniejsze w kompleksowym remoncie wnętrz są instalacje – ich założenie lub też wyremontowanie. Pracownicy naszej firmy posiadają wszystkie niezbędne uprawnienia do tego, by móc pracować z elektryką czy gazem. Dlatego w ramach takiego remontu zajmujemy się wymianą i montażem instalacji elektrycznej, gazowej, wodno-kanalizacyjnej oraz grzewczej. Oprócz tego kompleksowe remonty domów obejmują:

  • remont podłóg, w tym układanie parkietu lub cyklinowanie, układanie paneli podłogowych oraz montaż listew przypodłogowych;
  • wymianę stolarki okiennej i drzwiowej (a w ramach niej wymianę okien, montaż drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych);
  • przygotowanie zabudowy gk: ścian gipsowo-kartonowych oraz podwieszanych sufitów

Co wchodzi w skład kompleksowego wykończenia?

Oprócz prac remontowych wykonujemy również kompleksowe wykończenia mieszkań i domów. W ramach tego zajmujemy się między innymi całościowym przygotowaniem ścian. Zaczynamy od zerwania starych tapet czy wcześniejszych warstw farby (jeśli jest taka konieczność), a następnie zajmiemy się gruntowaniem, malowaniem ścian i sufitów lub tapetowaniem tych powierzchni. Nasza firma, w ramach wykańczania mieszkań i domów podejmuje się również układania płytek, tynkowania, kładzenia gładzi oraz białego montażu.

Wszystkie prace remontowe i wykończeniowe w kompleksowej formule wykonujemy starannie na każdym etapie oraz wykorzystując dobre jakościowo materiały. Dzięki temu klient otrzymuje wysokiej jakości usługę.

W jakich domach i mieszkaniach realizujemy kompleksowe remonty wnętrz?

Mamy duże doświadczenie w kompleksowym wykańczaniu mieszkań nowych, od deweloperów i używanych. Wyremontujemy zarówno kawalerki, apartamenty, mieszkania jedno- i wielopoziomowe. Oprócz mieszkań możemy kompleksowo wykończyć również lokale usługowe, biura, siedziby firm. Klienci chętnie zamawiają u nas także kompleksowe remonty domów. Będą to domy parterowe, piętrowe, bliźniaki, szeregówki, domy wolnostojące, jednorodzinne i wielorodzinne.

Kompleksowe remonty mieszkań – dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Wyróżnikiem naszej firmy jest duże doświadczenie, wysoka jakość świadczonych usług oraz staranność ich wykonywania. Dbamy o zadowolenie klienta, staramy się poznać jego potrzeby, by wyremontować kompleksowo wnętrze tak, by jak najlepiej spełniało oczekiwania zleceniodawcy. Jesteśmy profesjonalistami, posiadamy odpowiednie uprawnienia, dobrej jakości sprzęt, dużą wiedzę. Nie korzystamy z materiałów słabej jakości, ponieważ negatywnie odbiłyby się na całej naszej pracy.

Ile kosztuje kompleksowe wykończenie wnętrz w Poznaniu?

Cena kompleksowego remontu i wykańczania wnętrza w Poznaniu zależy od:

  • wielkości i rodzaju remontowanych pomieszczeń,
  • zakresu naszych prac,
  • zastosowanych materiałów.

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem usług remontowych oraz kontakty w celu przygotowania wyceny.

Gdzie realizujemy kompleksowe remonty i wykończenia?

Nasza firma pracuje w Poznaniu i jego okolicach. Tutaj przeprowadzamy kompleksowe remonty oraz wykańczamy mieszkania, domy czy biura.

Opinie o kompleksowych remontach z naszą firmą

Zachęcamy do zapoznania się z opiniami klientów naszej firmy. Zleceniodawcy cenią nas za terminowość i wysoką jakość usług. Staramy się mieć atrakcyjne ceny, ale najbardziej zależy nam na staranności naszej pracy.

Inne usługi, które świadczymy

Jako firma świadczymy również inne usługi remontowo-wykończeniowe. Zajmujemy się:

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami, działem FAQ, w którym odpowiadamy na wszelkie wątpliwości oraz kontaktem z naszą firmą.

Potrzebujesz kompleksowego remontu wnętrza?
Wybierz całościową usługę i nie martw się o nic